dachy okna Bud24 przetargi dekarze forum kontakt

Pomoc     Wyszukaj     Użytkownicy     Rejestracja     Profil     Logowanie     Zaloguj by sprawdzić wiadomości    
Obecny czas: 2016-08-30 22:45

1 2 3 4 5 6 / 6 wszystkich
 Szybka rejestracja       Login:       Hasło:       Powtórz hasło:       Adres e-mail:        
Autor Post

rysiek

Świeżak

Miejsce:
Wysłany: 2007-07-17 13:40:13, Temat: Czym ogordzic?

Mam ochote ogrodzic dom ogrodzeniem betonowym, muj sasaid ma takie i je zadowolony, znacie cos lepszego?

Wiechec

Pismak

Miejsce:
Wysłany: 2007-07-18 13:19:27, Temat: Czym ogordzic?

A pytales sie zony co ona na taki pomysl?

Ogrodzenia betonowe sa obrzydliwe nawet  jak ktos je pomaluje,  jak chcesz byc nie widoczny to sobie mur z cegiel postaw troche ladnie wyglada.
~cola

niezarejestrowany
Wysłany: 2007-07-20 15:00:59, Temat: Czym ogordzic?

ja to bym zrobil siatke, obsadzil iglakami jest wtedy ladnie i dyskrecja gwarantowana

rysiek

Świeżak

Miejsce:
Wysłany: 2007-07-23 14:03:47, Temat: Czym ogordzic?

Zony sie nie pytalem, bo to chlop  w domu taka robota sie zajmuj. Ale siatka zara rdza wezmie a betonowe nigdy i to jest plus.
~kasia

niezarejestrowany
Wysłany: 2007-07-25 09:03:27, Temat: Czym ogordzic?

Siatki sa powlekane plastikiem(koloru zielonego zazwyczaj) i rdza im nie grozna !!! Ale iglaki musza urosnac to minus tego pomyslu...

Nigdy nie ogrodzila bym sie gotowym betonowym murkiem, sa poprostu paskudne .Naszczesie sa juz  w Polsce gminy, ktore zabraniaja takich ogrodzen!!! to prawdziwa szpetota otoczenia!!!

Fajnym pomyslem sa np. kregi do ktorych mozna nasypac ziemi i posadzic w nich kwiaty , bluszcz  itd, wysokosc takich ogrodzeni jest dowolna mozna je modelowac wedlug uznania... kregi mozna dostac w "OBI ogrod" albo podobnych marketach.

Orginalnie wygladaja murki z kamienia ulorzonego na sucho wyglada super , pozatym mozesz sie zorietowac jaki kamien wydobywany jest w Twoim regionie (bedzie taniej).

prosze nie stawiaj tych blichtrowych betonowych morow , sam sie nim szybko znudzisz...

pozdrawiam serdecznie Kasia

~sola

niezarejestrowany
Wysłany: 2007-07-25 16:13:22, Temat: Czym ogordzic?

macie racje aby nie beton ja mam u siebie siatke zgrzewana betafenca i jest slicznie ladnie obsadzona drzewakami one stosunkowo szybko rosna naprawde a te dobre siatki maja zabezpieczenia przeciwko korozji ze nie ma mowy o rdzy
~marta

niezarejestrowany
Wysłany: 2007-07-27 13:59:40, Temat: Czym ogordzic?

a ile takie drzewka rosna? bo sasaid ma psa ktory strasznie ujada jak kots po naszej stronie nawet przejdzie moze jakby zaslonic go drzewakmi to skonczyloby sie
~sola

niezarejestrowany
Wysłany: 2007-07-30 12:02:50, Temat: Czym ogordzic?

u mnie byly takie nie za duze te drzewka mialy ze 40cm a przez dwa lata juz mnie przerosly
~marta

niezarejestrowany
Wysłany: 2007-07-31 09:52:31, Temat: Czym ogordzic?

a jakie masz u siebie drzewka? bo ja myslalem o thuja - plicata. ewentualnie inne odmiany:brabant, spiralis, smaragd...
~sola

niezarejestrowany
Wysłany: 2007-07-31 10:14:16, Temat: Czym ogordzic?

u mnie jest thuja ale jaka to Ci powiedziec nie potrafie, slaby ze mnie ogrodnik

Świeżak

Miejsce:
Wysłany: 2007-11-13 12:07:31, Temat: Czym ogordzic?

wlasnie szukam tu inspiracji, ale chyba forum umarlo....

zastanawiam sie nad siatkami betafencu... - macie moze zdejcia? chcialbym zobaczyc jak to wyglada

~Ktośtam

niezarejestrowany
Wysłany: 2007-11-22 10:22:28, Temat: Czym ogordzic?

Widocznie tak ;/

Zależy ile możesz czy ile chcesz wydać na ogrodzenie, najtańsze wyjście to własnie siatka tylko nie żadna plecionka, tylko np Pantanet , najdroższe to profile czy kute zdobione

~tudzik

niezarejestrowany
Wysłany: 2007-12-14 20:15:04, Temat: Czym ogordzic?

no może jeszcze nie umarło co?...
bo ja bym chciał zapytać jak się te siatki betafence sprawują- jeśli ktoś ma no i czy trzeba się bardzo namęczyć przy zakładaniu?
~Jan Fachowy

niezarejestrowany
Wysłany: 2008-12-02 18:14:56, Temat: Odp: Czym ogordzic?

Witam,

Jeśli ktoś chce mieć ślicznie wyglądające a przy tym bezpieczne ogrodzenie, to polecam ogrodzenie ze zwykłej wzmocnionej siatki wzdłuż której sadzi się szpaler z berberysu. Pięknie to wygląda, bo berberys kwitnie na czerwono (drobniutkie kwiatki) a przebarwia się na kolor rdzawo brunatny. Żywopłot z tego wygląda zjawiskowo i pięknie. Ponieważ berberys jest rośliną kolczastą (cienkie długie, kruche, bardzo ostre i praktycznie niewidoczne w poszyciu kolce), takie ogrodzenie jest równie przyjazne złodziejom, jak wojenne zasieki z drutu kolczastego.

Jeśli nie ma pan zdolności ogrodniczych, proponuje poszukać odpowiednich fachowców którzy posadzą już dojrzałe drzewka wzdłuż siatki.

Pozdrawiam,

J.F.

arek_m

Bob Budowniczy

Miejsce:
Wysłany: 2009-02-04 00:20:22, Temat: Odp: Czym ogordzic?

Witam,

ja mam u siebie siatke i posadzone dookoła drzewka i krzewy nic nie widać z ulicy a ogordzenie pomimo ze najtańsze i najprostsze z tym wszystkim bardzo ładnie sie komponuje. Moąna też zrobić z frontu klinkier i płot metalowy a z tyłu siatkę, ogólnie mozliwości jest duzo kwestia jaki ma być charakter całej posesji.

Pozdrawiam

~Rajmek

niezarejestrowany
Wysłany: 2009-03-03 10:04:59, Temat: Odp: Czym ogordzic?

A co sądzicie o tym???

[IMG]http://www.fazi.webd.pl//upload_files/20090110-012.JPG
~iwona

niezarejestrowany
Wysłany: 2009-03-03 13:39:08, Temat: Odp: Czym ogordzic?

mnie się podoba , może dlatego że zajmuję się produkcja tych ogrodzeń.Ale my nie produkujemy wszystkich typów tylko te, które na sie naprawde podobają. no i oczywiście te, na które jest popyt. pozdrawiam
~Rajmek

niezarejestrowany
Wysłany: 2009-03-03 15:08:52, Temat: Odp: Czym ogordzic?

A czy są może takie płoty, które mają strukturę z jednej i z drugiej strony, bo te na zdjęciu z drugiej są płaskie i to mnie trochę martwi

Jan Fachowy

Pismak

Miejsce:
Wysłany: 2009-04-06 16:10:16, Temat: Odp: Czym ogordzic?

Witam. Mój prywatny pomysł na całkowicie szczelne, bezpieczne, tanie, lekkie i estetyczne ogrodzenie:

Kupujemy zwyczajna siatkę, taka powlekaną plastikiem i montujemy według wszystkich reguł sztuki. Następnie sadzimy przy siatce nie tuje (bo to maja wszyscy!!!!) tylko berberys. Odpowiednio prowadzimy rośliny ( podlewamy strzyżemy, itd). Berberys prócz tego że jest piękną rośliną (kolor rdzawo czerwony z jasno czerwonymi, drobniutkimi kwiatami) ma długie kruche i bardzo ostre kolce... To jest roślina bardzo gęsta - całkowicie izoluje nas od ciekawskich spojrzeń sąsiadów. Poza tym jak jakiś złodziej będzie chciał się włamać to skacząc przez płot musi się liczyć z tym, że wyląduje w czymś co będzie przypominać splątany drut kolczasty... :)

Ja mam to u siebie na działce i jak był u mnie fachowiec od zabezpieczeń i zobaczył mój berberysowy żywopłot to powiedział że czegoś równie pięknego i skutecznego już dawno nie widział.

W ten sposób i żona i Pan będziecie zadowoleni.

Pozdrawiam,

J.F

Świeżak

Miejsce:
Wysłany: 2009-05-19 20:35:32, Temat: Odp: Czym ogordzic?

napisał:

A czy są może takie płoty, które mają strukturę z jednej i z drugiej strony, bo te na zdjęciu z drugiej są płaskie i to mnie trochę martwi

Jak na razie technologia produkcji jest taka ,ze aby element betonowy wysechł, musi leżeć na jednej stronie - tej płaskiej , a wzór jest od góry.Jeśli ktoś opracuje coś lepszego to na pewno wdrożymy.Zapraszam na www.galantbet_ogrodzenia.republika.pl
1 2 3 4 5 6 / 6 wszystkich